Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli)

35 643 visningar 3,6mn
Nöje

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1upC4Nc8iTACTJUqgzZZiV
iTunes: music.apple.com/us/album/sjam-dorzu-feat-getinjo-single/1552933633?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/SJAMDORZU

Kommentarer

 1. Nezir Asani
  Nezir Asani
  15 timmar sedan

  valla kete keng vetem relpay e bej 100 k ndoshta vetem prej meje i ka

 2. luli luljeta
  luli luljeta
  Dag sedan

  osht zani i nenes

 3. Sula Bossi
  Sula Bossi
  Dag sedan

  bravo

 4. Bledi Feneri
  Bledi Feneri
  Dag sedan

  Kjo eshte nje nga kenget me me kuptim qe rinia shqiptare duhet ta digjoj me vemendje

 5. Vlore Vlore
  Vlore Vlore
  3 dagar sedan

  😭😭😭😭

 6. Albert Vata
  Albert Vata
  3 dagar sedan

  Nuk shtirem po te kerkoj ndime si vllau vllaut!!

 7. Albert Vata
  Albert Vata
  3 dagar sedan

  Ke shpirt te madh o patriot po pate munci me ndimo 1😔

 8. Albert Vata
  Albert Vata
  3 dagar sedan

  😔

 9. Albert Vata
  Albert Vata
  3 dagar sedan

  Zoti qofte me ne

 10. Albert Vata
  Albert Vata
  3 dagar sedan

  Po pate munci

 11. Albert Vata
  Albert Vata
  3 dagar sedan

  Ta kerkoj ket ndime o patriot!!

 12. Albert Vata
  Albert Vata
  3 dagar sedan

  Stresi shoku ime se je vlla te lutem me ndimo me I shok QE ka ra mrena ne Italy ?

 13. Albion Avdia
  Albion Avdia
  3 dagar sedan

  King je o stres mos te haje karin per kerkan

 14. Eriseld Bregu
  Eriseld Bregu
  3 dagar sedan

  Bravo streso dhe gentinjo Ne duam keto kenge dhe jo dissa, pse me shajt reperat e tjere??? Gjithsekush nga karrieren e tij.. jemi te gjithe shqiptar dhe duhet me ruajt njeri-tjetrin.... Respekte

 15. Super Mario
  Super Mario
  4 dagar sedan

  Super keng qe te dy ✊✊🔥🔥fantastiken bravo 🙌 ❤️🇦🇱❤️

 16. Niko Gjergjvataj
  Niko Gjergjvataj
  4 dagar sedan

  Tridhjet e sa vite djali edhe thot "prej gabime mesoj" interesante

 17. tralala tralala
  tralala tralala
  5 dagar sedan

  Jeg skal

 18. tralala tralala
  tralala tralala
  5 dagar sedan

  Fatter ikke så meget men arbejder på det vi ses lille ven 😂

 19. Shkurtesa Shkurtesa
  Shkurtesa Shkurtesa
  5 dagar sedan

  💋😘❤

 20. Fany Rov
  Fany Rov
  5 dagar sedan

  Se asnje her nuk mbizoteroj te ne e verteta Te rujt zoti big like nga bilbao shok

 21. ST BRUDA
  ST BRUDA
  7 dagar sedan

  Klodjan Rasha 🙏🙏🙏❤️❤️😭😭😭

 22. Hashim Thaqi
  Hashim Thaqi
  7 dagar sedan

  Gentinjo esht njeri ndaj met mirve

 23. Hajrije Muzliukaj
  Hajrije Muzliukaj
  8 dagar sedan

  Nena ime vdeku😒😔😣

  1. eduart Hysi
   eduart Hysi
   6 dagar sedan

   Ngushellime🙏

 24. Ashkim Gjeloshi
  Ashkim Gjeloshi
  8 dagar sedan

  Super keng suksese ❤

 25. Senad mobile
  Senad mobile
  8 dagar sedan

  Muzika qe e ngoj 10her ndit😍💪

 26. Vigan Rasimi
  Vigan Rasimi
  9 dagar sedan

  Ju lumt ka koh Qe skam degju dicka te mir si kjo

 27. Malta 01
  Malta 01
  9 dagar sedan

  U cfar kenge na emocionoi rrespekte Arkimed super tekst ba ka marr malli per nenen, ngelem ne kurbet vetem😢 💔

 28. Flavio Alldervishi
  Flavio Alldervishi
  9 dagar sedan

  Hallall qe ke mendu o stres se rama esht rrot kari

 29. Reshmiko Baku
  Reshmiko Baku
  10 dagar sedan

  Si un 😒😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓

  1. Reshmiko Baku
   Reshmiko Baku
   10 dagar sedan

   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 30. Reshmiko Baku
  Reshmiko Baku
  10 dagar sedan

  😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢

 31. Reshmiko Baku
  Reshmiko Baku
  10 dagar sedan

  Stresi ke shum te drejt 😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😊😊😊😊😊😊😊😊😊😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼🤟

 32. Naseebullah Mohammadi
  Naseebullah Mohammadi
  11 dagar sedan

  Superrrrrrrr

 33. Elsa L3!u!
  Elsa L3!u!
  11 dagar sedan

  $👑

 34. stiven Stiven_631
  stiven Stiven_631
  12 dagar sedan

  Sa like behen per nenen💜

 35. Orgito Kaca
  Orgito Kaca
  12 dagar sedan

  like kush i peldeu pjesa e stresit

 36. Distian Rapaj
  Distian Rapaj
  13 dagar sedan

  Klodian rasha

 37. tralala tralala
  tralala tralala
  13 dagar sedan

  Du er så ond , 😂

 38. Sebastian Sharka
  Sebastian Sharka
  13 dagar sedan

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Respects!!!!!!!!!

 39. Rei Gaming
  Rei Gaming
  13 dagar sedan

  Sa like shkojne per nenen 👇

 40. gangster me temel
  gangster me temel
  13 dagar sedan

  vllaqko

 41. Daniel END
  Daniel END
  13 dagar sedan

 42. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  13 dagar sedan

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1 stresi 1💎💎💙💙💚💚❤❤💔💖💝💗❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 43. Matteo Devitto
  Matteo Devitto
  14 dagar sedan

  Kenge vk

 44. FF STRESI 77
  FF STRESI 77
  14 dagar sedan

  sa like shkojn per kete keng👇🤘

 45. undecided
  undecided
  15 dagar sedan

  WHY DO ALBAINIANZ JUST STEal someone elses flow and rythm ?

 46. Albert Vata
  Albert Vata
  15 dagar sedan

  Nice song

 47. WORLD VIDEO ON CCTV
  WORLD VIDEO ON CCTV
  15 dagar sedan

  Great song

 48. Aleks Lleshi
  Aleks Lleshi
  15 dagar sedan

  Pushofsh ne paqe Klodian Rasha 😟😟

 49. Luan Idrizaj
  Luan Idrizaj
  17 dagar sedan

  .👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 50. aurel hyka
  aurel hyka
  17 dagar sedan

  🔥

 51. Lani Dredha
  Lani Dredha
  18 dagar sedan

  stresi be nje kenge me emrin tim e kam emrin arjol

 52. Ronaldo salceni
  Ronaldo salceni
  19 dagar sedan

  Bravo @stresi per Kete Kenge

 53. Gezimi Xhepi
  Gezimi Xhepi
  19 dagar sedan

  E dua nenen ❤❤❤❤

 54. LADA
  LADA
  21 dag sedan

  ❤️

 55. David HAJDARAJ
  David HAJDARAJ
  22 dagar sedan

  No clicking

 56. sa sa
  sa sa
  23 dagar sedan

  Sjcus ťisbo udvid o ieviw uev kwviw ie oweboevjw Ejowvweji Sjisvj Sbjsvjsgu eioecje Ebiebje ejowhoe bb eioe

 57. sa sa
  sa sa
  23 dagar sedan

  Duci ivy i sos jsioe js i ie ob siv so jr ieb jie Joevi Skhoso jyic jowbisnosnobdji Gdigisvi dioev uevue i

 58. sa sa
  sa sa
  23 dagar sedan

  Socus

 59. sa sa
  sa sa
  23 dagar sedan

  Si iei ieiuw u sixuw

 60. Leone 014
  Leone 014
  23 dagar sedan

  R.l.P 🥺♥️♥️🇦🇱

 61. xhemi bicaku
  xhemi bicaku
  25 dagar sedan

  Pin for your fanss ,♥️

 62. 1124 2114
  1124 2114
  26 dagar sedan

  3M🔥👑

 63. Rem Entertaiment
  Rem Entertaiment
  26 dagar sedan

  Te krejt ata qe pi keshin Ushtart deken per atdhen e juj dhe e thajten Zëmren e nones dhe ju nuk ja dini vleren

 64. Erviol Putro
  Erviol Putro
  26 dagar sedan

  Uqifsh o kar

 65. Evisa Shtepenja
  Evisa Shtepenja
  26 dagar sedan

  🥰🥰😍❤❤❤❤dtresit

  1. Evisa Shtepenja
   Evisa Shtepenja
   26 dagar sedan

   Stresit

 66. Taku Sula
  Taku Sula
  27 dagar sedan

  Jeta ime me probleme spo di ka me çu po jeta mka deshmu kerkujna njet me i besa

 67. Izi Buzhani
  Izi Buzhani
  27 dagar sedan

  Kujt i keba diss ma kthe mu izit

 68. Renis Keci
  Renis Keci
  27 dagar sedan

  King

 69. Gjendi Shehu
  Gjendi Shehu
  29 dagar sedan

  NONA I MUZIKES STRESI

 70. Andi Koci
  Andi Koci
  Månad sedan

  💯💯💯💯💥💥

 71. sabina
  sabina
  Månad sedan

  Sa like bohen per nones. 👇

  1. sabina
   sabina
   28 dagar sedan

   @LOREDANA ciao

  2. sabina
   sabina
   28 dagar sedan

   @LOREDANA ok po une dije e kom shkrujt

  3. LOREDANA
   LOREDANA
   28 dagar sedan

   Kam marr 323 like🥰

  4. LOREDANA
   LOREDANA
   28 dagar sedan

   Edhe un e kam shkur ni koment

  5. LOREDANA
   LOREDANA
   28 dagar sedan

   Sabina

 72. ILLYRIAN Warrior
  ILLYRIAN Warrior
  Månad sedan

  Shkon i han karin nooizyt per pak fam Ja ne qfar niveli ke ra o ropqim

 73. Erli Loci
  Erli Loci
  Månad sedan

  stresu

 74. Erli Loci
  Erli Loci
  Månad sedan

  bravo

 75. Erli Loci
  Erli Loci
  Månad sedan

  😭😭😭😭😭😭

 76. 444.AND1
  444.AND1
  Månad sedan

  😭R.I.P KLODIAN RASHA 😭

 77. Naim Berisha
  Naim Berisha
  Månad sedan

  ❤️❤️❤️Deri ndhe bbf4life

 78. Nisii425
  Nisii425
  Månad sedan

  tekstin njk a bon

 79. shqiperia Nena ime
  shqiperia Nena ime
  Månad sedan

  Si ma munsi vetem 2,8 million views

 80. Afet isen
  Afet isen
  Månad sedan

  Life Is Good ,kenge e mire ,zduhet me u dorzu .

 81. Romina R
  Romina R
  Månad sedan

  🎭🙏🏻

 82. medina dina
  medina dina
  Månad sedan

  👑

 83. amir limani
  amir limani
  Månad sedan

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 84. FOLO
  FOLO
  Månad sedan

  Bigg Stressi

 85. 1124 2114
  1124 2114
  Månad sedan

  Shum e fort💯👑❤❤

 86. Elsuida M
  Elsuida M
  Månad sedan

  Disslikes should be tested for COVID 19, cuz they have no taste.

 87. Genci Benja
  Genci Benja
  Månad sedan

  Hallall buka nanes

 88. Emiljano Ahmeti
  Emiljano Ahmeti
  Månad sedan

  KLD Rasha

 89. free fire
  free fire
  Månad sedan

  KLODJAN RASHA R.I.P

 90. Fauna E ensarit
  Fauna E ensarit
  Månad sedan

  1:01😞

 91. Agres
  Agres
  Månad sedan

  respect from Romania

 92. Florian Backa
  Florian Backa
  Månad sedan

  Sa like shkojn per nenat

 93. •KLEA•
  •KLEA•
  Månad sedan

  Kenga qe me pelqen nga stresi 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Allahu i rujt Nenat tona ne cdo moment🙏🏻☝🏻☝🏻☝🏻❤❤❤😘😘😇😍😍😍😍😍😇😇😘 Sa like behen per MBRETERESHAT TONA ?? TE DUA MAM❤

  1. Guess Guess
   Guess Guess
   23 dagar sedan

   Te lumt goja klea .respekte.nga cunat e tirones

 94. Best Things
  Best Things
  Månad sedan

  Po ik o shoku se sje per keng ti ndro sport shoku

 95. Gerald Zaka
  Gerald Zaka
  Månad sedan

  Bravo arkimed e ke qa ket keng suksese dhe vullnet pac ne jet 🇦🇱♥️

 96. Domna Kazantzoglou
  Domna Kazantzoglou
  Månad sedan

  🇬🇷+🇦🇱❤❤❤❤

 97. Toti Rina
  Toti Rina
  Månad sedan

  Bravo stres je cun me zemer te madhe...Respekte vlla!

 98. Avenir Rama
  Avenir Rama
  Månad sedan

  bravo super kenge ky eshte realiteti

 99. Selim Duka
  Selim Duka
  Månad sedan

  Te lumt per kengen

 100. Albion Duraku
  Albion Duraku
  Månad sedan

  Kosova getinjo 🇽🇰♥️